Lorem Ipsum

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged. It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions of Lorem Ipsum.

0qS-Z9

10 Ekim 2017

Kış mevsiminde en çok tercih edilen estetik operasyonlar ve medikal estetik uygulamalar

Yaz mevsimini geride bıraktık ve önümüzdeki uzun bir kış var. Kış mevsiminde en çok tercih edilen estetik operasyon ve uygulamalar başında vücut estetiğinde karın germe,yağ alımı,göğüs estetikleri; medikal estetik uygulamaların başında ise leke,nem ve anti aging dermapen ve dermaroller tedavileri gelmektedir.

24 Ağustos 2017

Jinekomasti- Sık Sorulan sorular ve Cevapları

Erkekte meme büyümesi jinekomasti olarak adlandırılır. Jinekomasti aslında sağlık açısından değil daha çok sosyal ve psikolojik rahatsızlıklara sebebiyet veren bir durumdur. Özellikle ergenlikte yaşanan meme büyümesi özellikle yaz aylarında psikolojik olarak olumsuz etki yapmaktadır. Nadir durumlarda farklı bir rahatsızlığın göstergesi olabilir. Memenin olması gerekenden daha büyük olmasıdır.

05 Ağustos 2017

Yüz ve Boyun gençleştirme 3D yaklaşım

Smass Lift izlerin daha hızlı ve güzel bir şekilde iyileşmesini sağlayan, görüntünün doğal olduğu daha kalıcı bir işlemdir. Operasyondan hemen sonra bile şaşkın bir yüz ifadesi, ağızın kenarlara doğru gitmesi, gözlerde anlamsız ifadeler, konuşmada zorluklar söz konusu değildir.

15 Temmuz 2017

Emzirmenin sarkmaya neden olduğu algısı yanlıştır

Estetik-plastik cerrahi dendiğinde ilk akla gelen işlem ve sözcüklerden birisi; hatta çoğu kez ilki, “meme operasyonları” oluyor. İster küçültme, ister büyütme ya da dikleştirme olsun; memeyle ilgili operasyonlar, kadınları fiziksel ve ruhsal olarak en çok mutlu eden operasyonlar olarak tanınıyor. 

07 Nisan 2017

Vücudu şekle sokmanın ideal yolu

Hem kadınların hem erkeklerin bedenlerinde ortak sıkıntıların başında vücut şekilsizlikleri gelir yani istenmeyen fazlalıklar, girinti çıkıntılar gibi.

07 Mart 2017

Tanımlar doğru anlaşılıyor mu ?

İnsan bedeninin güzel görünebilmesi için hem kilosunun boyuyla orantılı olması gerekir hem de şekilli bir yapıya sahip olması gerekir. Deri altı yağ dokusuna yönelik uygulanan müdahalelerle esas ulaşılmak istenen amaç vücuda güzel bir şekil verebilmektir. 

07 Şubat 2017

Saç-Sakal-Bıyık Ekimi konusunda tüm merak edilenler

Saçsızlık bilindiği gibi erkeklerde de kadınlarda ortaya çıkan bir olgudur. Bir insanın saçsızlık sorunu yaşayıp yaşamayacağı aslında daha anne karnındayken genetik geçişle bellidir. Bu saçsızlığın derecesi ve dökülmeye başlama yaşı ise beslenme faktörleri, stres, hijyen, çevresel faktörler gibi nedenlere bağlı olarak kişinin hayatında 20’li yaşlar gibi çok erken yaşlarda başlamasına, çok şiddetli ve hızlı bir dökülmeye neden olabilir. 

07 Ocak 2017

Meme Büyütme Yöntemleri

Meme, kadın estetiğini vurgulayan en önemli organlardan biridir. Fonksiyonu ve görüntüsü itibariyle hem anneliği hem de çekiciliği, dişiliği sembolize eder. Meme boyutu aynı zamanda giysi seçimini en çok etkileyen faktörlerden biridir.  Vücut hatlarıyla uyumlu bir meme boyutu, giysi seçiminde bir sorun teşkil etmez.  

07 Aralık 2016

Burun Estetiği

Burun yüzün ortasında olması nedeniyle en çok dikkat çeken organlardan biridir. Bu nedenle burun estetiği ameliyatı da sıklıkla yapılmaktadır. Burun estetiği operasyonlarında bazen yüzün diğer bölgelerine de müdahale etmek gerekebilir çünkü yüzün diğer bölgelerindeki orantısızlık, burnu olduğundan daha şekilsiz ya da daha iri gösterebilmekte ve ifadeyi değiştirebilmektedir.

07 Kasım 2016

Az Zamanda Çok Güzelleşin

Genç görünmek için 1 saatten fazla ayıracak vakti bulunmayanlar,  aynı gün içerisinde sosyal yaşamına devam etmek isteyenler, İşlemden sonra  yüzünde kızarıklık, morluk gibi belirtilerin olmasını istemeyenler yani daha genç görünmenin gün be gün yavaş yavaş oluşmasını isteyenler için  en uygun yöntemlerden biri sesle gelen güzellik de denilen ultrasonik ses dalgalarıyla yüz gençleştirme yöntemidir ayrıca bu etki tek seansla üç dört yıla kadar uzayabilir.

07 Ekim 2016

Görünümü Değiştiren Estetik Dokunuşlar

Yorgun yüzün en önemli belirtisi üst göz kapaklarının aşağıya doğru çökmesidir. Bu kişinin uykusuz, yorgun, mutsuz ve sağlıksız görünmesine sebep olur.

07 Eylül 2016

Saç-Sakal-Bıyık Ekimi konusunda tüm merak edilenler

Saçsızlık ve çözümleri Saçsızlık bilindiği gibi erkeklerde de kadınlarda ortaya çıkan bir olgudur. Bir insanın saçsızlık sorunu yaşayıp yaşamayacağı aslında daha anne karnındayken genetik geçişle bellidir.

07 Ağustos 2016

Ameliyatsız Kaş Şekillendirme ve Kaş Kaldırma

Kaşların yapısı cinsiyete göre farklılık gösterir. Bayanlarda daha kavisli iken erkeklerde daha düz görünümlüdür. Kaşlar, gözler ve burun ile belirli oranlar ve açılar dogrultusunda bir ahenk içerisindedir. Gerek yapısal olarak, gerekse yaşlanmaya bağli olsun düşük görünümlü kaşlar kişiye mutsuz ve yorgun bir görüntü verir.

07 Temmuz 2016

Aşırı büyük meme kabusunuz olmasın.

Memenin normalden aşırı büyük olması kadınlarda yoğun fiziksel ve psikolojik şikâyetlere sebep olabilmektedir. Hastalarımız tarafından sadece sarkma veya estetik kaygıların yanında artık taşınması zor bir yük olarak değerlendirmektedir.

07 Haziran 2016

Işıldayan Bakışlar: Blefaroplasti

Yorucu geçen bir günün akşamında ya da uzun bir gecenin sabahında ayna karşısında geçtiğinizde karşılaştığınız yorgun bakışların sebebi kirpiklerinize doğru sarkmış, torbalanmış ve gevşek görünümlü gözkapaklarınız olabilir. Hatta bu sarkıklık bazı durumlarda görüşünüzü dahi etkileyecek seviyeye ulaşabilir.

07 Mayıs 2016

Ses enerjisi ile yıllara meydan okuyun

Yüz ve boyun bölgesindeki sarkıklar ve kırışıklıklar aynaya baktığımızda geçen yılların ve yer çekiminin etkilerini gösteren en önemli bulgulardır. Ultherapy ile bu etkilere meydan okumak artık mümkün.

07 Nisan 2016

Nefes alırken nefes kesin!

Burun tıkanıklığı yüzünden nefes alma problemi yaşayan ve bu nedenle rahat uyku uyuyamayan, baş ağrısı çeken, egzersiz performansları düşen hastaların büyük bir kısmının burnunda dışarıdan da görülebilen eğrilikler ve çarpıklıklar bulunur.

07 Mart 2016

Bir taşla iki kuş! Liposuction ve Yağ Enjeksiyonu

İnsanların estetik kaygılarını oluşturan bir çok sebepten en önemli iki tanesi fazlalıklar ve eksikliklerdir.

07 Şubat 2016

Meme büyütme operasyonunda silikonun boyutuna nasıl karar verilmektedir?

Meme implantları ile meme büyütme estetiği ameliyatları kadınlarda en sık uygulanan operasyonlar listesinde hep ilk sıralarda yer almaktadır. Psikososyal etkileri oldukça fazla olan memnuniyet düzeyinin oldukça fazla olduğu operasyonlardır.

07 Ocak 2016

Obezite cerrahisi sonrasında oluşan sarkmalar nasıl giderilir?

Obeziteden kurtulmanın sağlık açısından faydaları tartışılmazdır. Ancak sıklıkla, bu kadar yüksek miktarda kilo kaybına cildin yeterince uyum sağlayamaması sonucunda, vücudun hemen her bölgesinde cilt sarkmaları meydana gelmektedir.


07 Aralık 2015

Estetik burunda amacımız yalnızca burnu küçültmek midir?

Çoğu zaman estetik burun görünümü isteyen kişiler burunda tek bir bölgeye odaklanarak karşımıza çıkar. Oysa, estetik burun arayışında bütünlük önemlidir.

SİZİ HEMEN ARAYALIM

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

BİLGİ ALIN +90 216 326 02 57
SİZE ULAŞALIM
X

GFkyqh

SİZE ULAŞALIM
X

dggFr_