Lorem Ipsum

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged. It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions of Lorem Ipsum.

q0AJZw

Ameliyatsız Kaş Şekillendirme ve Kaş Kaldırma

Kaşların yapısı cinsiyete göre farklılık gösterir. Bayanlarda daha kavisli iken erkeklerde daha düz görünümlüdür. Kaşlar, gözler ve burun ile belirli oranlar ve açılar dogrultusunda bir ahenk içerisindedir. Gerek yapısal olarak, gerekse yaşlanmaya bağli olsun düşük görünümlü kaşlar kişiye mutsuz ve yorgun bir görüntü verir.

Kaşların yapısı cinsiyete göre farklılık gösterir. Bayanlarda daha kavisli iken erkeklerde daha düz görünümlüdür. Kaşlar, gözler ve burun ile belirli oranlar ve açılar dogrultusunda bir ahenk içerisindedir. Gerek yapısal olarak, gerekse yaşlanmaya bağli olsun düşük görünümlü kaşlar kişiye mutsuz ve yorgun bir görüntü verir. Kaşların dış kenarlarının aşağı doğru olması bakışları mahzunlaştırır.

 Kaşların normal şekline ve açılarına getirilmesi dinamik bir görüntü kazandırırken gözleri vurgulayarak bakışlarin da daha canlı ve etkileyici olmasına neden olur. Kaşları kaldırmamıza yarayan kasları saran kas kılıfı üzerine ultrason eşliğinde ısı verme yöntemi uygulanarak yaklaşık 15 dakikada kaşlarınızın şekillendirilmesi ve kaldırılması mümkün olmaktadır. Uygulama sonrasında ilk etki hemen gözlemlenmekle beraber etki giderek artarak yaklaşık 2 3. Aylarda ortaya çıkmaktadır. Etkisi ise yaklaşık 2 yıl sürmektedir. Sosyal veya iş hayatınıza herhangi bir kısıtlama getirmemektedir. Bu yöntemin kaş üzerine veya mimik hareketleri üzerine olumsuz bir yan etkisi olmamaktadır. Kaş eksikliği olan hastalarda kaş ekimi ile birlikte uygulanmaktadır.

SİZİ HEMEN ARAYALIM

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

BİLGİ ALIN +90 216 326 02 57
SİZE ULAŞALIM
X

kqXWOw

SİZE ULAŞALIM
X

-2UvZa