Lorem Ipsum

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged. It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions of Lorem Ipsum.

QDQKcX

Ameliyatsız Yüz Gençleştirme | Ultherapy Nedir ?

newest estetik


Ultherapy nedir ? 

Ultherapy, dünyada boyun, gıdı ve kaş liftinginde FDA onayına sahip, non-invasive (cerrahi olmayan) tek sistemdir. Ultherapy uygulaması sırasında fokuslanmış ultrasound kullanılarak ciltte zaman içinde olumlu etkisini arttıran bir lifting etkisi meydana gelir. Gevşemiş, sarkmış doku toparlanır. Uygulamanın hemen ardından günlük yaşamınıza dönebilirsiniz. İyileşme sürecine ihtiyaç duyulmaz.

Ultherapy uygulaması yaptırırken acı hissediliyor mu ?

Yeni, upgrade edilmiş "Ultherapy Amplifty" teknolojisi sayesinde uygulama çok daha konforlu bir hale getirilmiş, hissedilen ağrı %40 daha azaltılmıştır. Ağrı-acı hissi hastadan hastaya değişkenlik göstermektedir. Kimi hastalar uygulama sırasında hiç acı hissedilmediğini belirtmişlerdir. Aslında hissedilen acı ultrasound enerjisinin istenilen yere ulaştığının bir göstergesidir ve collagen oluşumunun başladığına dair olumlu işarettir. Uygulama sırasında kişiye özel ayarlamalar yapmak mümkün olabilir. Bu sayede uygulama daha konforlu bir hale getirilebilmektedir. Elbette enerjiyi düşüren bu ayarlamalar da klinik çalışmalarda elde edilen etkili ancak düşük seviyedeki değerler kullanılmaktadır. Hastalarımızın konforunu arttırmak için işlem öncesinde ağrı kesici ilaç vermek veya işlem sırasında soğutucu fan kullanmak gibi çeşitli önlemler almaktayız.

Ultherapy güvenli midir ?

Dünya çapında yapılan 100.000 den fazla Ultherapy uygulamasının sonucuna bakarak uygulamanın güvenliğinin mükemmel düzeyde olduğunu söyleyebiliriz.

Ultherapy uygulaması sonrasında yapılması gereken şeyler var mıdır ?

Uygulamanın hemen ardından günlük rutininize dönebilirsiniz. Özel bakım gerektiren bir durum yoktur. Cilt uygulama sonrasında bir miktar kızarsa da bu birkaç saat içinde geçer. Yüz gençleştirme hakkında daha fazla bilgi için hemen form doldurun.

SİZİ HEMEN ARAYALIM

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

BİLGİ ALIN +90 216 326 02 57
SİZE ULAŞALIM
X

4EZJEg

SİZE ULAŞALIM
X

8yyLyu