Lorem Ipsum

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged. It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions of Lorem Ipsum.

CuDC2D

Az Zamanda Çok Güzelleşin

Genç görünmek için 1 saatten fazla ayıracak vakti bulunmayanlar,  aynı gün içerisinde sosyal yaşamına devam etmek isteyenler, İşlemden sonra  yüzünde kızarıklık, morluk gibi belirtilerin olmasını istemeyenler yani daha genç görünmenin gün be gün yavaş yavaş oluşmasını isteyenler için  en uygun yöntemlerden biri sesle gelen güzellik de denilen ultrasonik ses dalgalarıyla yüz gençleştirme yöntemidir ayrıca bu etki tek seansla üç dört yıla kadar uzayabilir.

Daha genç bir görünüm için 2-3 günüm var diyenler ve yine çok ciddi bir farklılık istemeyenler için dolgu, botulinum toksini ve iplerle askılama kombinasyonu uygun bir seçenek olabilir. 

İşleme ayıracak 7-10 günüm var ve mevcut yaşına ve yaşlanma hızına göre değişmekle birlikte 5 ila 25 yıl arasında geçmişe yolculuk yapmak, yabancı bir yüze değil de geçmişteki tanıdık yüzüne ulaşmayı arzu edenler için ise uygun işlem smas lift işlemidir.

Zamanı yavaşlatmak isteyenler için tüyolar

BOTOKS UYGULAMALARI

Clostridiumbotilinum denilen bakteriden üretilen bir çesit toksindir. Kasların kasılmasına engel olarak kastan kaynaklanan kırışıkların giderilmesini sağlar. Alındaki yatay kırışıklar, her iki kas arasındaki dikey çizgiler ve gözlerin yan taraflarındaki kırışıklara (kaz ayağı) çok etkilidir. Kas kaldırma amaçlı olarak da kullanılırlar, bunun dışında boyundaki kırışıkların tedavisinde de sonuçları iyidir. Uygun dozlarda ve uygun lokalizasyonlara yapıldığı taktirde ‘maske yüz’ denilen donuk ve mimiksiz bir yüz ifadesi oluşmaz. Etkisi kalıcı değildir, ortalama 6 ayda bir tekrarlamak gerekir. Eğer çevrenizde piyasa değerlerinden çok daha ucuza botulinum toksin yaptırabileceğiniz bir yer bulmuş iseniz; sağlığınız için mutlaka uygulanacak preparatı görün ve kutusunu yanınızda açtırın. Uzman kişiler tarafından uygun dozlarda ve uygun bölgelere uygulandığında belirgin etkisiyle doğal yüz ifadesi etkilenmemektedir.

Botulinum Toksin’in tıpta uygulanması eskidir: tiklerin tedavisi, kas kasılmalarıyla seyreden kas hastalıklarının tedavisi, tortikolis tedavisi, spazmotik disfoni denilen konusma bozuklugu, gözkapağının istemsiz hareketleri vb. Plastik cerrahideki kullanımı ise çok eski değildir. kırışıkların tedavisi, kas kaldırma, hiperhidrozis( avuç içi, koltukaltı ve ayak tabanında aşırı terleme) için kullanılmaktadır. Ayrıca bazı migren benzeri baş ağrıları için de kullanılmaktadır. Botulinum Toksin’in en önemli özelliği mimiklerle ortaya çıkan (gülme, gözleri kapama) dinamik kırışıklarda etkili olmasıdır. kırışıklığa neden olan kaşın fonksiyonunu engellerler. Etki mekanizması açısından diğer yöntemlerden tamamen farklıdır. Özellikle alın göz çevresi ve iki kaşın ortasındaki kırışıklara karşı çok etkilidir.

DOLGU UYGULAMALARI

İlerleyen yaş ve yerçekiminin etkisiyle yanaklar aşağıya doğru sarkar, ağız köşelerinde derin çukurlar oluşur, yüzün orta bölümünün dolgunluğu azalır. Kişi mimiklerini çok kullanıyorsa iki kaş arasında ve alında derin kırışıklıklar, oluklar oluşabilir. Yine özellikle sigara içenlerde üst dudakta dikey kırışıklıklar oluşur. Bu değişiklikler yorgun, mutsuz bir ifadeye neden olmaktadır. Dolgu maddeleri ile yüzde oluşan bu değişiklikler maskelenebilir. Çökük ve oluk şeklinde olan bölümlere volum kazandırılır. Aynı zamanda dudaklar dolgunlaştırılır, çenesi küçük olanlarda çene olduğundan daha büyük gösterilebilir.

AMELİYATSIZ YÜZ GENÇLEŞTİRME-SESLE GELEN GÜZELLİK

Aslında yüzü gençleştirebilen en iyi yöntem ameliyattır. Hiçbir teknik, hiçbir teknoloji, ameliyattan elde edilecek sonucu ve başarıyı elde etmez. Ama daha genç, daha güzel, daha bakımlı, daha diri bir görüntü için ameliyat fazlaysa; biraz beklemek daha iyi olacak ise veya ameliyat istemeyen kişilere ameliyatsız yüz gençleştirme yöntemleri uygulanabilir.

Ameliyat dışında birçok farklı teknik sayesinde yüz daha güzel görünebilir. 

-Botulinum toksin uygulamalarıyla kırışıkların azalması

-Üç boyutlu dolgularla yüze ferah bir görüntü verme işlemidir.

-İplerle uygulamalar ki bu iplerle uygulamalar farklı isimlerle ifade edilebilir; ağ, balık kılçığı, inci kolye gibi.

Yukarıda sayılan yöntemlerin dışında ameliyat yapılmayacak ise en etkili, en kalıcı, komplikasyonu olmayan, ağrısız ve asimetri oluşturmayan yöntem sesle gelen güzellik olarak da adlandırılabilecek ultrasonik ses dalgalarıyla yüzü gençleştirmedir. Yüzümüzdeki sarkmanın ana nedeni mimiklerdir. Deriyi oluşturan kolajen lift denilen elastik lift yani derinin elastik lastik fonksiyonunu sağlayan liftlerin kapasitesinin düşmesi ve özelliğini yitirmesidir. Bu ses yani ultrason enerjisi derinin ve derinin altındaki sert tabakaya enerjiyi göndererek yeniden lastik fonksiyonunda olan kolajen ve elastik liftleri stimule eder, uyarır ve yeniden oluşmalarını sağlar. Bu uygulama için ortalama 40 ila 50 dakika arası bir süreye ihtiyaç var. Ağrısız olan bu işlem sayesinde kaşın kenarlarında kaz ayakları dediğimiz bölgeyi düzeltiyor ve kaşı da biraz kaldırıyor. Burun kenarından ağız kenarına doğru gelen nazolabial oluk denilen oluğun gitmesini sağlıyor çünkü yanağı yukarı kaldırıyor. Çene altında ağızda sürekli lokma varmış görünümüne sebep olan deri fazlalığını gideriyor en önemli etkilerinden biri ise boyun ve dekolte bölgesindeki ince kırışıklıkları gidermek. Uygulamanın etkisi 2 ila 4 yıl devam ediyor. Bu işlemi uygulandıktan sonra hemen sosyal hayata geri dönülebilir aynı zamanda herhangi bir kızarıklık, morluğa veya herhangi bir belirtiye sebep olmadığı için sosyal hayata dönüldüğünde kimse uygulanan işlemin farkına varmayacaktır. Dolayısıyla özellikle çalışan insanların öğle arası molasında bile yaptırabileceği bir işlemdir.

Ameliyat ile kıyaslanırsa tabii ki daha az bir sonuç ama diğer, ip ve benzeri tüm uygulamalarla kıyaslandığında oldukça mükemmel bir sonuç elde edilen bu tek ve tekrara ihtiyaç duyulmayan bu işlem ile etki görülmeye 1-2 ay sonra başlanır. Çünkü deriyi gererek güzel görünmesini sağlayan lastiklerin oluşum süresi 1 ay ve 2 ay arasında değişiyor. Bu durum etkinin 1-2 ay sonra görülmesini açıklıyor. Etkinin kalıcılığı ise 2 ila 4 yıl arası devam etmektedir. 

Bu uygulama en çok ekran önünde mesleğini icra eden kişilere uygulanmaktaydı çünkü böyle bir cihaz ile daha genç ve güzel bir görünümüne kavuşsalar bile hemen aynı gün işlerine dönebilmeleri ve çevre tarafından hemen fark edilmediğinden ünlüler tarafından oldukça popüler bir uygulama. Örneğin bir dizi oyuncusu 1 saatlik bir fırsatta bu işlemi uygulayıp doğrudan dizi setine dönebilmektedir.

Genel olarak hyaluronik asit içeriğinde bulunan dolgular lokal anestezi ile ağrısız ve kısa sürede sonuç vermesiyle yüz bölgesinde güven ile kullanılabilmektedir.

1. Dudak kalınlaştırma. Hyaluronik asit kullanılarak yapılan uygulamalar ile dudaklarınızı istediğiniz kalınlığa getirilebilmektedir.

2. İnce çizgilerin giderilmesi. Dudak çevresi alın bölgesi ve yüzdeki ince kırışıklıklar nispeten ince molekül yapıdaki dolgu maddeleri kullanılmaktadır.

3. Göz çevresindeki çöküklükler: Göz iç bölgesindeki çöküklük kişiye yorgun bir görünüm vermektedir. Bu bölgede kemik üzerine yapılacak dolgu uygulamaları ile canlılık ve parlaklık kazandırılabilmektedir.

4. Yanak şekillendirme: Hyaluronik asit dolgular ile doğru planda uygulanarak elmacık bölgesi daha hacimli ve belirgin hale getirilebilmekte yanak çizgilerinin belirginliği azaltılabilmektedir.

Co2 LAZER UYGULAMALARI

 İleri teknolojik araçların tıbbi uygulamaları her geçen gün artmaktadır. Bu teknolojik gelişmeler uzun zamandır çaresiz kalınan problemlere çözümler yaratmaktadır. Acupulse fraksiyone CO2 lazer dünyadaki  en gelişmiş lazer teknolojilerinden biridir.

 Yüzdeki ince kırışıklıkların tedavisinden, izsiz bir şekilde yüzdeki benlerin alınmasına, blefaroplasti operasyonundan tırnak mantarının tedavisine kadar geniş bir yelpazede üst düzeyde etkili bir tedavi aracıdır.

Sahip olduğu gelişmiş teknoloji sayesinde Acupulse fraksiyonel CO2 lazer hem derin hem de yüzeysel olarak etki eder ve tüm yüzünüzdeki kırışıklıkların ve güneş lekelerinin giderilmesinde etkili olur. Fraksiyonel etkinliği sayesinde diğer lazerlere göre çok daha hızlı iyileşme imkanı sağlar.

 Yüzünüze uygulanan lokal anestezi altında yaklaşık yarım saat süren bir işlem sonucunda cildinizdeki kollajen sentezi artar, güneş lekeleri gider eskisinden daha parlak, kırışıksız ve canlı bir yüze sahip olursunuz. 

CİLDİNİZE ÖZEL UYGULAMALAR

Leke tedavileri

Anti-aging uygulamaları

Akne tedavisi

Dış etkenlere karşı bariyer görevi üstlenen cildimize, ancak uygun tedavi ve ürünler uygulandığı takdirde sağlıklı ve güzel bir görünüm kazandırabiliriz.

Kişiye özel bakımlar, serumlar gibi yenileyici ürünlerin etkileri ancak medikal cilt bakımları ile elde edilir. Yüz bakım ürünlerimiz ve sistemlerimiz benzersiz bir anti-aging etkisi yaratmak üzere sizin için özel olarak tasarlanmıştır.

SİZİ HEMEN ARAYALIM

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

BİLGİ ALIN +90 216 326 02 57
SİZE ULAŞALIM
X

ZOoq-2

SİZE ULAŞALIM
X

RrVhZN