Lorem Ipsum

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged. It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions of Lorem Ipsum.

-UkJR_

Bacak Estetiği | Çarpık Bacak Estetiği | Bacak Estetiği Fiyatları

newest estetik

   Bacak estetiği uygulanan girişimler ve kombine edilen uygulamaları ile çok geniş bir alandır. Bacakların gereğinden ya da arzu edilenden daha ince veya kalın oluşu, lokalize ve orantısız yağlanmalar, iç kısımların açılı ve ortasında boşluk gibi görünmesine sebep olan çarpıklıklar estetik görünüme önem veren kişileri bacak estetiği işlemlerine yönlendirmektedir. Uygulamalar bacağı genel olarak ele almak gerektiği için çoğu zaman kombine edilerek gerçekleştirilir. 

   Bu uygulamaların başında bacak lipoliz liposuction(yağ alımı), yağ enjeksiyonları, bacak silikonu uygulamaları ve ayak bileği inceltme işlemleri gelir. İnceltme ve bacak boyunu daha uzun göstermede elbette ilk akla gelen yağ alma işlemleridir. Bunun dışında diz kenarlarında biriken yağlanmaları gidermek varsa diz-ayak bileği arası boşlukları silikon ya da yağ enjeksiyonları ile doldurmak bacak şekli açısından kişiyi oldukça tatmin eden girişimlerdir.

   Aynı seansta hem daha uzun hem daha düz ve şekilli bacaklara sahip olursunuz. Yaklaşık bir saat süren ve genel\lokal anestezi altında uygulanan;aynı gün ayağa kalkıp yürüyebileceğiniz ve taburcu olabileceğiniz ağrısız bir işlemdir. İşlemden sonra bir kaç gün bölgeye su değmemesi ve çok uzun süren saatler ayakta kalmamanız önerilir. Kalıcı sonuçlar verir ancak bazen kişisel iyileşme dönemi ve bacak yapısı farklılıklarına göre ikinci seans bir yağ enjeksiyonu uygulamasını gerektirir. Yağ alma ile oluşturulan bacak şekil ve yapısı kalıcıdır,değişmez.

   Bacak silikonları ince bacak yapısını ve parantez görünümü gidermek amacıyla yapılır. Diz arkasından minik kesiler ile gerçekleştirilen bu operasyonlarda ömür boyu kalıcı kaliteli silikon kullanılır. Bacak yapı ve şekillerine göre çeşitli boy ve kalınlıkta silikonlar mevcuttur. Bu anlamda silikon tercihini hekim hasta ortak karar verir ancak kararı vermede bacak için uygun olabilecek boy ve kalınlıktaki silikon önerilerinde hekimin tecrübesine dayalı yönlendirmesi etkin rol oynar. Yaklaşık 1,5 saat süren bir işlem sonrası yine aynı gün ayağa kalkabilir dilerseniz taburcu olabilirsiniz. Ağrılı bir operasyon değildir ancak erken dönemde ağrıyı arttırıp iyileşme dönemini uzatacak hareketlerden kaçınılmalıdır bu konuda muhakkak hekiminize danışmalısınız. 

   Bu iki işlem gerekli görüldüğü durumlarda ikili ya da üçlü kombinasyon şeklinde uygulanabilirler. İyileşme dönemi ya da başka herhangi bir konu ile ilgili değişiklik gösterecek bir durum söz konusu olmaz. Değişimi hemen görebildiğiniz bacak estetiği uygulamaları oldukça başarılı sonuç vermekte ve son yıllarda bayanların sıklıkla talep ettiği işlemlerin başında gelmektedir.

Bacak estetiği fiyatlarını öğrenmek için bize hemen sayfanın başındaki formu doldurarak veya whatsapp'tan yazarak ulaşabilirsiniz.

SİZİ HEMEN ARAYALIM

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

BİLGİ ALIN +90 216 326 02 57
SİZE ULAŞALIM
X

cB2Zs3

SİZE ULAŞALIM
X

bdZkfJ