Lorem Ipsum

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged. It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions of Lorem Ipsum.

rj9sve

Gamze Estetiği | Venüs Gamzesi | Tek Yanak Gamze | Gamze Ameliyatı

newest estetik

   Gamze estetiği lokal anestezi altında gerçekleştirilen ortalama 15 dakikalık bir işlemdir. Gamze estetiği hem yanağa hemde çeneye yapılabilir. Kişinin isteğine bağlı olarak yanağa yapılan gamze hem tek tarafa hemde çift tarafa da yapılabilir. Yapılan gamze düz duruşta da, nötral duruşta da gözükür ama gülümsemede derinleşir, kişinin yüz yapısına uygun olarak bazen çok derin bir gamze yapılabilirken, bazen belli belirsiz gamze oluşabilmektedir. Gamzenin kalıcılığı kişiden kişiye değişir ömür boyu kalıcı değildir. Gamze estetiği işleminde oluşturulan gamzeler bazı durumlarda 1 yıl kalabiliyorken, bazı durumlarda 4-5 yıl kalabilir.

   Gamze estetiği poponun üst kısmı ile bel bölgesinin birleştiği yere de uygulanabilir bu gamzelere "Venüs" gamzesi denir. Venüs gamzesi insanların çok beğendikleri anatomik bir oluşumdur. Venüs gamzesi 15 ile 20 dakikalık bir işlemdir, aynı yüzde olduğu gibi buda lokal anestezi altında gerçekleştirilir. Eğer hasta çok zayıf ise yapılan venüs gamzesi çok belirgin olamamaktadır ama eğer biraz yağ dokusu var ise venüs gamzesi daha belirgin bir şekilde kendisini gösterebilir.

 

SİZİ HEMEN ARAYALIM

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

BİLGİ ALIN +90 216 326 02 57
SİZE ULAŞALIM
X

hq8_rI

SİZE ULAŞALIM
X

gHpUyH