Lorem Ipsum

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged. It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions of Lorem Ipsum.

1ughW7

Görünümü Değiştiren Estetik Dokunuşlar

Yorgun yüzün en önemli belirtisi üst göz kapaklarının aşağıya doğru çökmesidir. Bu kişinin uykusuz, yorgun, mutsuz ve sağlıksız görünmesine sebep olur.

Yorgun Yüz

Yorgun yüzün en önemli belirtisi üst göz kapaklarının aşağıya doğru çökmesidir. Bu kişinin uykusuz, yorgun, mutsuz ve sağlıksız görünmesine sebep olur.  15 ila30 dakika arasında yapılacak bir işlemle en küçük hamleyle en büyük faydayı sağlayacak üst göz kapağı estetiğidir.

Kızgın Yüz

Kızgın yüzünün en önemli belirtisi burun açılarının dar olmasıdır diğer bir deyişle burun ucunun aşağıya doğru inmesi ve iki kaşın arasındaki burun üst bölgesinin çökük olmasıdır. 15 ila 30 dakikalık bir işlemle burnun yüzle yapmış olduğu dar açıların normal açı ve orana getirilmesi sağlanabilir bu şekilde  kızgın yüz anında daha sempatik bir yüze dönüştürülür. Yüzdeki sempatik ifadeyi arttıracak en önemli işlemlerden biri de 15 dakikalık yüze gamze oluşturma işlemidir.

Sarkık ve Yaşlı Yüz

Sarkık ve yaşlı yüz ifadesinin en önemli belirtisi kaş kenarlarının aşağıya inmesi, yanakların dudağa doğru inip oluk oluşturması ve burun nazolabial oluk dediğimiz oluğu derinleştirmesidir.  Bu oluk burnun kenarından ağız kenarına ulaşır.  Bir başka belirti ise çeneyle boyun arasında bir deri kaplantısının aşağıya doğru inmesidir. Bu durumda  yapılacak işlem de yine 30 ila 40 dakika arasında değişen ultrasonik kaş kaldırma, ultrasonik yüz ve boyun germe işlemleridir. Bu uygulama ile yaşlı ve sarkık görüntüden kurtulunabilir.

Bakımsız Yüz

Bakımsız yüz ifadesine sebep  daha çok ince çizgiler ve güneş lekelerinden kaynaklı renk değişiklikleridir. Bunlar kişinin yüzünü bakımsız gösterir.  25 dakikalık lazer peeling, jet peeling işlemiyle ince çizgiler ve renk değişiklikleri giderilerek sağlıklı banyodan çıkmış bir cilt görünümü elde edilebilir.

Çökük Yüz

Çökük Yüz ifadesinde kemik hatları  çok belirgin olduğu için  sağlıksız hasta görüntüsüne sebep olur. Bu görünümü gidermek için yeni jenerasyon fillerlar ile 15-20 dakikalık işlemle yüzün sağlıksız görüntüsü giderilebilir. Bu yeni jenerasyon fillerlar içerisinde üç boyutlu dolgular ışık dolgular daha etkilidir.

Kısa Bacak Görüntüsü

Kısa bacak görüntüsünün en önemli nedeni basen dediğimiz poponun altında ve bacağın dış yanlarında bulunan fazlalıklardır. Bu fazlalıklar, görüntü olarak bacağın uzunluğunu alıp popoya eklediği için poponun geniş, bacağın kısa görünmesine ve  giysilerde orantıyı ciddi anlamda bozan bir görüntünün ortaya çıkmasına sebep olurlar. Basendeki yağ dokusuna yönelik yaklaşık 30 dakika sürecek işlemler ile oradaki çıkıntılar giderilir ise bacak olduğundan daha uzun aynı zamanda popoda olduğundan daha dar, daha küçük ve daha çıkıntılı görünecektir. Bu sayede tüm giysileri giyme konforu sağlanır. Basen bölgesindeki fazlalıkların giderilmesi topuklu giymeyen bir bacağı topuklu giymiş gibi gösterecek kadar etkilidir.

Çekici görünüm tüyosu:

Çekiciliği arttırmak için yapılacak yine 20 ila 30 dakika arasında değişen bir sürede yapılacak en önemli işlemlerden biri de yaklaşık 30 dakika süren poponun üst kısmında bel bölgesinde Venüs gamzesi denilen ve çekiciliği arttıran oluşumları yapmaktır.  

Eğri  (Asimetrik) Bacak

Eğri olarak adlandırdığımız asimetrik bacak genellikle giysi seçiminde özgüven eksikliğine ve mutsuz görünüme sebep olmaktadır. Düzeltilmeye uygun bir bacak ise en pratik yöntemi diz ile ayak bileği arasındaki “S” şeklindeki girinti çıkıntıyı ve parantez şeklindeki bacak yapısını gidermektir.  Bu bölgeye yapılacak işlemler de ortalama yarım saatlik bir sürededir.

Erkeklerde yaşlı görünüm

Erkeklerde yaşlı görünümün nedenlerinden biri de ön saç çizgisinin geriye gitmesidir. Ön saç çizgisinin aşağıya, alına doğru  getirilmesi anında dinamik bir görüntü gençleşmiş bir görüntüye neden olur

Erkeklerde Atletik görünüm elde etmek

Erkeklerde atletik görüntü için karın bölgesindeki yağ dokusuna yapılacak işlemle six pack  ve  adonis kası dediğimiz görünümlerin ortaya çıkarılmasıdır. İşlem süresi de 1 saattir.

SİZİ HEMEN ARAYALIM

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

BİLGİ ALIN +90 216 326 02 57
SİZE ULAŞALIM
X

nWuSxG

SİZE ULAŞALIM
X

UOp6hF