Lorem Ipsum

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged. It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions of Lorem Ipsum.

KXzxV1

Kadınlarda Saç Ekimi | Saç Ekimi Fiyatları

newest estetik

   Newest Plastik Cerrahi Merkezi’nde , steril hastane ortamında FUE tekniğiyle saç ekimi operasyonu hakkında, öncesi ve sonrası ile iyileşme süreci, saç ekim fiyatları ve tüm merak ettiğiniz konularında daha fazla bilgiye ulaşmak için formumuzu doldurun.

   Saç dökülmesi; erkekler de olduğu kadar bayanların da son dönemlerde sıkça karşılaştığı bir sorunudur. Saç dökülmesi genetik sebeplere bağlı olabileceği gibi hormonal problemler, beslenme, ilaç kullanımı, stres gibi bir çok dış faktöre bağlı ortaya çıkabilir. Çeşitli tedavi yöntemleriyle bu süreç yavaşlatılabilir ancak başın üst kısmında seyrelme ve açıklıklar oluştuğu zaman saç ekimi sayesinde açıklıklar sıkılaştırılabilir ve kapatılabilir.

   FUE tekniğiyle saç ekiminde erkeklerde olduğu gibi uygun olduğu taktirde kadınlarda da başarılı sonuçlar elde edilebilir. Saç ekim süreci kadınlarda da aynı erkeklerde olduğu gibi aynı aşamalarla yapılır. Donör alandan (iki kulak arası ense alanından) alınan greftler (saç kökleri) açıklık olan bölgelere ekilir. Donör alan dökülmeye dirençli saç köklerini barındırdığından ekilen saç kökleri kalıcıdır.

   Kadınlarda FUE tekniğinin benimsenmesinin bir diğer sebebi traşsız saç ekimine imkan tanımasıdır. Saç ekimi sonrası saç toplanmaya uygundur bu şekilde greft alınan alan belli olmayacaktır ve hasta saç ekim işleminden sonra sosyal yaşamına geri dönebilir.

SİZİ HEMEN ARAYALIM

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

BİLGİ ALIN +90 216 326 02 57
SİZE ULAŞALIM
X

a3Jyso

SİZE ULAŞALIM
X

DjNVdZ