Lorem Ipsum

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged. It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions of Lorem Ipsum.

cyVdWc

Kış mevsiminde en çok tercih edilen estetik operasyonlar

Yaz mevsimini geride bıraktık ve önümüzdeki uzun bir kış var. Kış mevsiminde en çok tercih edilen estetik operasyon ve uygulamalar başında vücut estetiğinde karın germe,yağ alımı,göğüs estetikleri; medikal estetik uygulamaların başında ise leke,nem ve anti aging dermapen ve dermaroller tedavileri gelmektedir.

            Yukarıda sayılan cerrahi operasyonların ilk iyileşme dönemleri için ortalama bir hafta bir süreye ihtiyaç duyulması yine bu sürede işlem bölgelerine su değmeme süresi, korse \bandaj kullanım gerekmesi uygulama zamanı için kış ya da soğuk mevsimlerin tercih edilmesinde ana sebepler arasındadır . Kış mevsimlerinde sosyal hayatın tempo düşüklüğü algısı işlem sonrası uyulması gereken kuralları daha uygulanabilir ve kabul edilebilir hale getirmektedir; hem kişinin konforu ciddi oranda etkilenmez hem de sosyal hayatına devam edebilir. Her ne kadar bu işlemlerin yazında uygulanmasında herhangi bir sorun olmasa da iyileşme dönemi gereklilikleri kış mevsimini daha tercih edilir konuma getirmektedir.

           Kimyasal peeling, lazer epilasyon gibi uygulamalar güneş ve sıcaklığın etkileri nedeniyle yaz aylarında tatil planı yapanlar için önerilmeyen uygulamalar başında gelmektedir. Bunun yanısıra yaz aylarında güneş ışınları, deniz, kum, havuz; ciltte nem kaybı, güneş lekeleri, cansızlık gibi belli başlı sorunlara yol açmaktadır. Bunun için sonbahar aylarında özellikle leke kürleri, kimyasal peeling uygulamaları, derma roller ve dermapen ile anti ageing uygulamalar sıklıkla cilde kaybettiği nem dengesini sağlamak, gözenekleri temizlemek, cilde elastikiyet ve canlılık kazandırmak için tercih edilir. Kısaca sonbahar için her anlamda yenilenme ve yeni bir yıla hazırlık mevsimi denilebilir.

Sonbahar da Newest ile aşağıdaki uygulamalarımız ile yenilenebilirsiniz;

Ultrasonik Lipoliz

Radyofrekans ile İncelme

Vücut Şekillendirme

İğneli Epilasyon

Lazer ile Kılcal Damar Tedavisi

Lazer Epilasyon

Lazer ile Cilt Gençleştirme

Medikal Cilt Bakımı

Peeling Uygulamaları

SİZİ HEMEN ARAYALIM

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

BİLGİ ALIN +90 216 326 02 57
SİZE ULAŞALIM
X

lKiYZi

SİZE ULAŞALIM
X

pI1coZ