Lorem Ipsum

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged. It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions of Lorem Ipsum.

trWKpv

Yüz ve Boyun gençleştirme 3D yaklaşım

Smass Lift izlerin daha hızlı ve güzel bir şekilde iyileşmesini sağlayan, görüntünün doğal olduğu daha kalıcı bir işlemdir. Operasyondan hemen sonra bile şaşkın bir yüz ifadesi, ağızın kenarlara doğru gitmesi, gözlerde anlamsız ifadeler, konuşmada zorluklar söz konusu değildir.

Smass lift ile arzu edilirse yüz ve boyunda şekil değişiklikleri oluşturulabildiği gibi 3D yüz şekillendirme de istenilen durumlarda yapılabilir. Örneğin çene ve boyun arasındaki hat daha belirgin ya da daha silik yapılabilir; yanak bölgesi aynı şekilde daha belirgin veya daha az belirgin yapılabilir.

Yabancı bir yüz, sentetik bir yüz, yeni yüze yabancılaşılması, yüz estetiğinde en çok korkulan sonuçlar bu operasyon tipinde yok denecek kadar azdır.

Smass lift de esas olarak deri değil, derinin altındaki sert tabaka üzerine işlemler yapıldığı için çok doğal ve kişinin gençken sahip olduğu yüz görünümüne ulaşılması amaçlanarak geliştirilmiştir. Kalıcılığı da bu yüzden çok daha fazladır. 15-20 yıldan önce aynı tür bir operasyona çok nadir ihtiyaç duyulur

Operasyon süresi 1-2 saattir. Ortalama1 hafta civarında sosyal yaşama kaldığı yerden dönülebilir. Önemli parametrelerden biri de sanılanın aksine ağrılı bir işlem değildir. Başarılı bir operasyondan sonra 6-8 saat sonunda hastaneden ayrılanabilir veya 1 gece konaklanabilir. Lokal aneztezi altında da gerçekleştirilebilir ama tercih edilen genel anestezi altında uygulanmasıdır. Üç boyutlu yüz şekillendirme de diyebileceğimiz yanakların veya çene sınırlarının belirginliğinin değiştirilebildiği, doğal bir yüz görünümünün elde edildiği kısa süreli bir işlemdir. Arzu edildiğinde fraksiyonel lazer gibi, farklı cihaz uygulamalarıyla ve cerrahi prosedürlerle de kombine uygulanarak istenilen sonuçlara ulaşılması da başka bir avantajıdır.

SİZİ HEMEN ARAYALIM

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

BİLGİ ALIN +90 216 326 02 57
SİZE ULAŞALIM
X

1Gwes8

SİZE ULAŞALIM
X

3GrB95