Lorem Ipsum

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged. It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions of Lorem Ipsum.

H3waM3

Ultherapy (Ameliyatsız Yüz Germe)

Ultherapy, yüz, boyun, alın ve dekolte bölgelerinde, yaşlanma sürecine bağlı olarak gelişen sarkmaların tedavisinde kullanılan, FDA tarafından etkinliği ve güvenliği açısından onaylanmış, cerrahi dışı bir tedavi yöntemidir.

Cilt ve cilt altı dokusunun desteğini sağlayan kolajen lifleri zamanla elastik özelliklerini kaybeder. Bu cildin tonusunun azalmasına ve cilt sarkıklıklarını oluşmasına neden olur. Ciddi derecede cilt sarkmalarında yüz germe, boyun germe gibi ameliyatlar tercih edilir. Ancak orta ve ılımlı düzeydeki sarkmalar için, cerrahi gerektirmeyen yöntemler tercih edilebilir.

Lazer gibi yöntemler, ince çizgiler ve cilt lekeleri gibi, ciltte yaşlanmaya bağlı gelişen değişikliklerin tedavisinde oldukça etkilidir. Ancak bu yöntemlerin cilde doğrudan etkisi, cilt altına olan etkisine göre daha fazladır. Ultheraphy uygulamasını diğer yöntemlerden ayıran en önemli fark, doğrudan cilt altı dokusunun tedavi edilmesine imkân tanımasıdır. Ultheraphy cihazının yarattığı mikro odaklı ses dalgaları cilt altında 3- 4,5 mm derinlikte 60-70 derecelik ısıya ulaşan çok sayıda küçük hasar alanları oluşturur. Bu ısı cilde destek görevi yapan kolajen moleküllerini etkileyerek bu liflerin denatürasyonuna neden olur.

Ultherapy uygulamasının etkisi iki aşamalıdır. İlk aşamada yüksek ısıya maruz kalan cilt altı dokusundaki kolajen lifleri denatüre olarak kısalırlar. Bu, Ultheraphy uygulamasının erken dönemde görülen cilt germe etkisini sağlar. İkinci aşama ise, cilt altı dokusunun onarılarak kolajen liflerinin yeniden oluşturulması aşamasıdır. Bu aşama yaklaşık 90 gün sürer ve Ultheraphy uygulamasının etkisinin maksimuma ulaşmasını sağlar.

Ultheraphy genellikle tek seans olarak uygulanan bir işlemdir. Uygulama ağrıya neden olmaz. Kişi, günlük yaşamına hemen dönebilir.

Ultheraphy tek başına uygulanabildiği gibi, daha etkili sonuçlar için diğer anti-aging uygulamalarla kombine edilebilir.


SİZİ HEMEN ARAYALIM

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

BİLGİ ALIN +90 216 326 02 57
SİZE ULAŞALIM
X

vPKfW1

SİZE ULAŞALIM
X

fSE5_-