Lorem Ipsum

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged. It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions of Lorem Ipsum.

TRbXWX

Diş Estetiği

Gülüşümüz, dış görünümü etkileyen en önemli unsurlardan biridir. Gülüş estetiği, dudaklar, diş eti ve dişler gibi bir çok faktörü barındırır. Dişlerin boyları, dudak seviyesiyle uyumu, dizilimi gibi faktörler gülüş tasarımının belirleyici unsurlarıdır.

Gülüş tasarımı kişiye özel belirlenir. Gülüş tasarımında, pembe estetik olarak da adlandırılan işlemde diş etlerinin hangi seviyede olması gerektiği belirlenir. Gerekli radyografik inceleme sonrasında kişiye özel uygun bir tedavi belirlenir. Beyaz estetik olarak da adlandırılan dişlerin görünen beyaz kısımlarıyla ilgili olarak daha iyi bir görünüm elde etmek amacıyla kişiye özel ihtiyaçlar ve uygun tedavi planı belirlenir. Gülüş tasarımın en çok yapılan işlemler porselen lamina, bonding, kompozit lamina gibi uygulamalardır.


SİZİ HEMEN ARAYALIM

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

BİLGİ ALIN +90 216 326 02 57
SİZE ULAŞALIM
X

Jhgf1s

SİZE ULAŞALIM
X

gqlEjW