Lorem Ipsum

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged. It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions of Lorem Ipsum.

T2tOrU

Fraksiyonel CO2 Lazer

İleri teknolojik araçların tıbbi uygulamaları her geçen gün artmaktadır. Bu teknolojik gelişmeler uzun zamandır çaresiz kalınan problemlere çözümler yaratmaktadır. fraksiyonel CO2 lazer dünyadaki en gelişmiş lazer teknolojilerinden biridir. Yüzdeki ince kırışıklıkların tedavisinden, izsiz bir şekilde yüzdeki benlerin alınmasına, blefaroplasti operasyonundan tırnak mantarının tedavisine kadar geniş bir yelpazede üst düzeyde etkili bir tedavi aracıdır.

YÜZ GENÇLEŞTİRME

Sahip olduğu gelişmiş teknoloji sayesinde fraksiyonel CO2 lazer hem derin hem de yüzeysel olarak etki eder ve tüm yüzünüzdeki kırışıklıkların ve güneş lekelerinin giderilmesinde etkili olur. Fraksiyonel etkinliği sayesinde diğer lazerlere göre çok daha hızlı iyileşme imkânı sağlar.

Yüze uygulanan lokal anestezi altında yaklaşık yarım saat süren bir işlem sonucunda ciltteki kolajen sentezini arttırır, güneş lekelerini gidererek eskisinden daha parlak, kırışıksız ve canlı bir görünüm sağlar.

YARA İZİ TEDAVİSİ

Yüzde bulunan sivilce ve akne izlerinin, vücutta bulunan her türlü yara izinin giderilmesinde ve azaltılmasında kullanılan en etkili yöntem lazer tedavisidir. CO2 lazer tedavisi ile tek seansta yara izlerinde belirgin azalma sağlanabilir.

LAZER İLE BEN ALINMASI

Yüzünüzdeki ve vücudunuzdaki benlerden izsiz bir şekilde CO2 lazer ile kurtulabilirsiniz. Lazer ışınları ile dikişsiz şekilde benler alınabilmektedir.


SİZİ HEMEN ARAYALIM

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

BİLGİ ALIN +90 216 326 02 57
SİZE ULAŞALIM
X

JCfULA

SİZE ULAŞALIM
X

qHb5xC