Lorem Ipsum

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged. It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions of Lorem Ipsum.

R7RqG5

Hakkımızda

Üsküdar Altunizade’de Estetik Cerrahi alanında hizmet vermekte olan merkezimiz, deneyimli personeli ve kaliteli hizmet anlayışı ile hasta memnuniyetini ön planda tutarak fark yaratmayı hedeflemektedir.

Yurtiçinden ve yurtdışından gelen hastalara, teknolojik cihazlar ve modern tıbbi yöntemlerle plastik cerrahi, medikal estetik ve saç ekimi alanlarında her türlü hizmet sunulmaktadır.

Misyonumuz

Özel Newest Plastik Cerrahi Merkezi olarak misyonumuz;

Bizi tercih eden hastalarımızın gereksinimlerini en ön planda tutarak estetik dünyasındaki ileri teknolojileri ve yöntemlerle operasyonları gerçekleştirmek,

Tepeden tırnağa güzelliğe dair her türlü hizmeti sunarken tecrübeli ve hasta memnuniyetini ön planda tutan bir ekiple hizmet vermek,

Çalışanlarımıza , takım ruhunun benimsendiği ve kendilerini değerli hissettikleri bir çalışma ortamı yaratmak,

İnsan yaşamının önemini kavrayan ve bunu kural edinen bir kurum olarak hem hasta hem de çalışan memnuniyetini sağlamaktır.

Vizyonumuz

Güzelliğin fark yarattığı ve rekabetin yoğun olduğu bu çağda hedefimiz, ilk önce Türkiye’de, daha sonra Dünya’da seçkin, tercih edilen başarılı kurumlar arasına girmektir.

SİZİ HEMEN ARAYALIM

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

BİLGİ ALIN +90 216 326 02 57
SİZE ULAŞALIM
X

s-lcB3

SİZE ULAŞALIM
X

F0Im3i