Lorem Ipsum

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged. It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions of Lorem Ipsum.

GBgsa2

Diş İmplant

Vida diş olarak da bilinen diş implantları, diş eksikliklerinde uygulanan ve aynı zamanda da estetik görüntüyü tamamlayan bir uygulamadır. Bu işlem günümüzde diş eksikliği sorununa başarılı çözümler sunar ve yaygın olarak da kullanılmaktadır. İmplantlarda titanyum maddesi kullanılır. Bu madde ağız dokularına uyumludur. Implant, kaybedilmiş dişten kalan boşluğa veya diş çekimini takiben (önemli bir enfeksiyona rastlanmamışsa) diş yuvasına yerleştirilir. Implant uygulaması için kemik miktarı ve yoğunluğunun gerekli seviyede olması istenir. Tedavi planlama aşamasında istenilen kemik miktarı ve yoğunluğunun olmadığı saptandığında önce kemik oluşturmaya yönelik işlemler yapılır. Yeterli miktarda kemik olduğu saptandığında boş olan her diş yuvası için implant uygulanabilir. Tedavi planlama aşamasında uygulanacak implant sayısı hekimin klinik ve radyografik muayenesinden sonra belirlenir.

Doğru operasyon yöntemleri ile doğru ve ehil hekimler tarafından uygulanırsa ağızda uzun yıllar kalabilir. Sanıldığının aksine implant operasyonu uygun medikalizasyon ve kişinin genel sağlık kriterleri göz önüne alınarak yapıldığında son derece kolay ve stressiz bir operasyondur. Operasyon sonrası implant üzerine kron yapımı ile kişi kendi dişi gibi kullanabileceği dişlerine kavuşur.

Implant uygulaması istisnai durumlar hariç herkese uygulanabilen bir uygulamadır.

Newest Plastik Cerrahi Merkezi bünyesinde İsviçre menşeili NOBEL marka implant kullanılmaktadır.


SİZİ HEMEN ARAYALIM

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

BİLGİ ALIN +90 216 326 02 57
SİZE ULAŞALIM
X

RMKaXB

SİZE ULAŞALIM
X

fRvcLW