Lorem Ipsum

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged. It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions of Lorem Ipsum.

dgKFi7

Kepçe Kulak Ameliyatı

Otoplasti olarak da isimlendirilen kepçe kulak düzeltilmesi işlemi ile öne doğru belirgin ve büyük olan kulakların doğal görünümünün korunarak geriye doğru alınması ve gerekirse küçültülmesi sağlanabilir. 

KİMLERE BU AMELİYAT YAPILABİLİR?

Kepçe kulak şikayeti bulunan 4 yaşından büyük çocuklarda ve erişkinlerde bu operasyon uygulanabilir.

AMELİYAT ÖNCESİ DİKKAT EDİLECEK UNSURLAR NELERDİR?

Ameliyata karar verildikten sonra, son 1 hafta içinde aspirin ve kan sulandırıcı ilaçların doktor kontrolünde kesilmesi, bitkisel çaylar özellikle yeşil çay, ginseng, ginkobloba yaprağı içeren çayların tüketilmemesi,48 saat önce alkol alınmaması ve sigara içiliyorsa ameliyattan en az 1 hafta önce kesilmesi önemli unsurlardır.

AMELİYAT SÜRECİ NASILDIR?

Ameliyat lokal ya da genel anestezi altında yapılabilir. Operasyon sırasında kulak arkasında kesi yapılır ve ameliyat sonrasında görülebilecek bir iz kalmaz. Tüm işlem yaklaşık 1 saat sürer. İşlem lokal anestezi altında yapıldıysa operasyondan hemen sonra genel anestezi altında yapıldıysa uygun gözlem süresinden sonra taburcu olunabilir.


SİZİ HEMEN ARAYALIM

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

BİLGİ ALIN +90 216 326 02 57
SİZE ULAŞALIM
X

ER-Uvq

SİZE ULAŞALIM
X

FuO0Dw