Lorem Ipsum

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged. It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions of Lorem Ipsum.

vtSEto

Porselen Lamina Uygulamaları

Dişlerdeki renklenmeler, dişler arası boşluklar ve şekil bozukluklarını düzeltmek için, özellikle ön bölge dişlerde uygulanan, çok ince, ışık geçirgen ve doğal diş renk ile görüntüsünü en iyi taklit edebilen yaprak porselen de denilen protez uygulamalarıdır. Dişlerden minimum kayıp ile maksimum estetik sonuç elde edilir. Dijital diş hekimliğinin gelişmesi ile birlikte kişinin yüz ve karakterine en uygun dişler yapılabilmektedir.

Kompozit Laminalar

Dolgu yapımında kullanılan kompozit malzemelerle yapılan ve özellikle ön bölge dişlerindeki estetik kayıpların çoğu kez tek seansta bitirilebildiği uygulamalardır. Porselen laminalara göre daha çabuk yapılabiliyor olmakla beraber parlatılması sınırlı, tutuculuğu ise nispeten zayıftır. Renk değiştirme riski vardır.


SİZİ HEMEN ARAYALIM

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

BİLGİ ALIN +90 216 326 02 57
SİZE ULAŞALIM
X

CfQwlN

SİZE ULAŞALIM
X

CaIMF8