Lorem Ipsum

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged. It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions of Lorem Ipsum.

EQavVz

Meme Dikleştirme

Büyük memelerin sarkık olma olasılığı daha fazlayken, bazen hamilelik, emzirme vb. nedenlerden dolayı küçük memeler de genç ve dik görünümlerini yitirerek sarkık bir görünüme sahip olabilirler. Meme dikleştirme ameliyatı; sarkmış olan meme dokusunun meme küçültülmeden dikleştirilmesidir. Meme dikleştirme ameliyatları sonucunda göğüs bölgesinde daha dik ve diri bir görünüme kavuşulur

AMELİYAT NASIL UYGULANIR?

Hangi tekniğin uygulanacağına karar verilmesi memenin sarkıklık derecesine ve meme dokusunun miktarına bağlıdır. Meme küçük, hafif düzeyde sarkık, cilt kalitesi iyi ise silikon protez ile meme büyütülürken aynı zamanda dikleşme de sağlanır. Meme orta ve ileri derecede sarkık, meme dokusu yetersiz ve boşalmış gibi görünüyorsa bu durumda meme başı renkli kısım çevresinde çepeçevre ve bu çizgiye dik bir çizgi olacak şekilde cerrahi kesi yapılarak meme dikleştirme ameliyatı uygulanır ve dolgunluğu da sağlamak için silikon protez yerleştirilmesi uygun olur. Meme orta ve ileri derecede sarkık, dolgunluğu da iyi ise bu durumda sadece meme dikleştirme ameliyatı daha uygundur.


SİZİ HEMEN ARAYALIM

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

BİLGİ ALIN +90 216 326 02 57
SİZE ULAŞALIM
X

edbNz1

SİZE ULAŞALIM
X

T1h8T2