Lorem Ipsum

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged. It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions of Lorem Ipsum.

q9Dvai

Meme Rekonstrüksiyonu

Meme Rekonstrüksiyonu hangi nedenle olursa olsun bir ya da iki memesini kaybetmiş kadınlara uygulanabilen, en önemli kadınlık sembolü olan memelerin yeniden yapılması için uygulanan işlemlerdir.

KİMLERE BU İŞLEM UYGULANABİLİR?

Meme kanseri ya da başka bir nedenle memesini kaybeden ve genel anestezi altında operasyon için herhangi bir engeli olmayan hastalara uygulanabilir.

MEME REKONSTRÜKSİYONU NE ZAMAN UYGULANABİLİR?

Meme rekonstrüksiyonu mastektomi (memenin herhangi bir rahatsızlık sebebiyle alınması) ile birlikte ya da mastektomi operasyonundan sonra, farklı bir seansta yapılabilir.

AMELİYAT SÜRECİ NASILDIR?

Meme Rekonstrüksiyonu genel anestezi altında uygulanır. Doku genişleticiler, silikon protezler ve kendi dokunuz kullanılarak meme yeniden yapılır. Doğal bir meme dokusu oluşturmak için birden fazla operasyon gerekebilir. Ameliyat sonrası hastanede birkaç gün kalmanız gerekir. Ameliyattan 15 gün sonra dikişleriniz alınır. Ameliyattan 4 – 6 hafta sonra normal hayatınıza dönebilirsiniz.


SİZİ HEMEN ARAYALIM

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

BİLGİ ALIN +90 216 326 02 57
SİZE ULAŞALIM
X

ewQaqK

SİZE ULAŞALIM
X

i7hhXl