Lorem Ipsum

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged. It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions of Lorem Ipsum.

LtUbSq

Traşsız Saç Ekimi

Saçları kestirmeyi veya kazıtmayı gerektirmeyen saç ekim operasyon türüdür. Son zamanlarda estetik kaygılardan traşsız saç ekimine olan talep giderek artmaktadır. Traşsız saç ekimi Fue tekniği ile gerçekleştirilmektedir bu nedenle hem erkekler hem de kadınlar Fue tekniği ile saçlarını kazıtmadan saç ekimi yaptırabilmektedirler. Traşsız saç ekimi yaptıracak yaptırmak isteyen kişilerin ameliyattan önce saçlı alanları muayene edilir. Köklerin toplanacağı ense bölgesinde donör alanının işlem yapılamayacak saçlı alanın arasına gizlenmesi amaçlanır. Saç ekimi uzman ekip tarafından doğal görünümü sağlayacak şekilde planlanır ve uygulanır. Saç ekiminden sonra hekimlerin gözetimi altında gerekli olan saç bakımları yapılabilir saç uzatılabilir veya istenilen şekil verilebilir.

Kimler Traşsız Saç Ekimi Yaptırabilir?

Uzman ekibimizin incelemesi sonrasında uygun görülebilen herkes traşsız saç ekimi yaptırabilir. Özellikle sosyal ve iş hayatlarına işlem sonrası hızlıca geri dönerken estetik kaygıları olan kişiler tarafından giderek tercih edilmektedir Traşsız FUE saç ekimi operasyonu ile 2-3 gün içinde kimsenin anlamayacağı kadar doğal saçlara kavuşmanız mümkün. 


SİZİ HEMEN ARAYALIM

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

BİLGİ ALIN +90 216 326 02 57
SİZE ULAŞALIM
X

8ZOT-R

SİZE ULAŞALIM
X

EMGp_m