Lorem Ipsum

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged. It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions of Lorem Ipsum.

fcMvi6

Hollywood ünlülerin hakkımızda söyledikleri.

Jeremy Jackson

newest estetik
( Sahil Güvenlik )
Newest estetik plastik cerrahi merkezimizde estetik operasyon geçiren Jeremy Jackson sonuçlardan çok memnun kaldığını belirtti.     

Christopher Atkins

newest estetik
( Mavi Göl )
1980 yılında Hollywood'un en güzel aktrislerinden Brooke Shields ile başrolü paylaştığı “Mavi Göl”le tanınan Christopher Atkins, estetik için Newest'i tercih etti.

Bai Ling

newest estetik
( Tetikçi 2: Yüksek Gerilim )
Amerikalı film yıldızı Bai Ling estetik operasyon için Newest'i seçti.

Erika Eleniak

newest estetik
( Sahil Güvenlik )
Sahil güvenlik dizisinin ünlü yıldızı Erika Eleniak estetik ameliyatlar için seçtiği Newest hakkında "Bundan sonra tek tercihim olacak" dedi.

Charlene Tilton

newest estetik
( Dallas )
Charlene Tilton, meme küçültme ve protez çıkartılması için Erika Eleniak'ın tavsiyesi üzerine Newest'i tercih etti.

Costas Mandylor

newest estetik
( Testere )
Avustralyalı ünlü Hollywood yıldızı Costas Mandylor 30'un üzerinde Hollywood filminde ve televizyon programında rol aldı. Testere serisindeki Dedektif Hoffman baş rolüyle dünyaca bilinirliğini arttırmıştır. Estetik operasyon için Newest'i tercih etti.

Parker Stevenson

newest estetik
( Sahil Güvenlik )
Hollywood yapımlarının aranan yıldızı Amerikan oyuncu Parker Stevenson, estetik cerrahinde Newest'i tercih etti.

Samantha Fox

newest estetik
( I Wanna Have Some Fun )
Samantha Fox estetik operasyon için Newest'i tercih etti. Samantha Fox aynı zamanda 1988’de yayınladığı I Wanna Have Some Fun albümü ile bir altın plak daha kazandı. Samantha Fox’un albümleri 15 ülkede 1 numaraya kadar yükseldi.

SİZİ HEMEN ARAYALIM

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

BİLGİ ALIN +90 216 326 02 57
SİZE ULAŞALIM
X

qFxBUA

SİZE ULAŞALIM
X

Dk3pwt