Lorem Ipsum

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged. It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions of Lorem Ipsum.

S9I7wQ

Lazer ile Cilt Gençleştirme

Yaş, çevresel faktörler ve güneş ışınlarının etkisiyle ciltte ince kırışıklıklar oluşması ve dolgunluk azalması, oval görünümdeki yüzün kare şeklini alması, gözeneklerin açık olması ve kahverengi ve kırmızı lekelerin oluşması gibi değişiklikler ortaya çıkar. Lazer tüm bu değişikliklerin olumlu yönde değişmesi için son derece yardımcıdır.

LASERLE CİLT NASIL GENÇLEŞİR?

Lazer kolajen dokunun gelişimini destekler ve yeni kolajen doku gelişimini uyarır. Aynı zamanda cildin üst tabakası soyularak lekeli, ölü, kalınlaşmış cilt uzaklaştırılır. İnce kırışıklıklar hafifler, yüz ovali sıkılaşır, gözenekler daralır, lekeler azalır. Cilt daha canlı, daha pürüzsüz ve pembe bir görünüme kavuşur.

KİMLER İÇİN UYGUNDUR?

30 lu yaşları geçmiş, ameliyat gerektirecek kadar sarkıklığı olmayan ancak cildi sıkılığını kaybetmeye başlamış, lekeleri artmış ve daha canlı, daha diri görünüm elde etmek isteyenler için uygundur. Daha ilk seanstan itibaren cilt daha canlı ve sıkı hissedilir. Gözenekler daralır. Makyaj ya da kapatıcı olmadan da güzel gözükür.

UYGULAMA AĞRILI MIDIR?

Ağrılı bir uygulama değildir. Uygulama sonrası hafif kızarıklık ve yanma hissi olabilir. Yaz aylarında da rahatlıkla uygulanabilir ancak uygulama sonrası güneş koruyucu kullanmak önemlidir.

SEANS ARALIKLARI NASIL OLMALIDIR?

4 hafta ara ile 4 seans yapmak uygundur. Sonraki seanslar kişinin ihtiyacına göre belirlenir.

Laser epilasyon yasal açıdan yalnızca TC. Sağlık Bakanlığından Ruhsatlı Sağlık Kuruluşları tarafından yapılabilir.


SİZİ HEMEN ARAYALIM

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

BİLGİ ALIN +90 216 326 02 57
SİZE ULAŞALIM
X

hwPt2K

SİZE ULAŞALIM
X

GQK_Ix