Lorem Ipsum

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged. It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions of Lorem Ipsum.

11CtRJ

Lazer ile Kılcal Damar Tedavisi

Kılcal damarların %70'i genetik, %30'u da yaşam biçimiyle ilgilidir. Kılcal damarların en etkin tedavisi lazer uygulamalardır.

Kılcal damarlar ağırlıklı olarak bacaklarda ve yüz bölgesinde ortaya çıkar. Yüz bölgesinde yapılan uygulama 10 dakika sürmektedir ve en fazla 3 seansta tedavi tamamlanmaktadır. Bacak bölgesinde yapılan tedavi ise damarların yoğunluğuna göre zaman almaktadır ve tedavi 3-5 seans arasında değişmektedir.

Damar uygulaması ağrılı bir tedavi olmasına karşın yüz bölgesinde damarlar yüzeye çok yakın olduğundan çok ağrı hissedilmemektedir. Bacak bölgesinde yapılacak uygulamalarda ise hastamız merkezimiz de uygulamadan 45 dakika öncesinden başlayarak hazırlanmakta ve ağrı en aza indirilmektedir. Uygulamadan sonra ise herhangi bir ağrı duyulmamakta, hasta normal hayatına dönebilmektedir. Tedavi sonrasındaki bu süreçte, hastaların 1 hafta boyunca çinko veya aloevera bazlı krem kullanmalarını ve sıcak banyo ve ağır spordan ise kaçınmalarını önerilir.

Tedavi iz bırakıyor mu?

Uygulama yapılan bölgelerde çok nadir olarak kabuklanma olabilir ancak lazer ile kılcal varis tedavisi iz bırakmamaktadır.

Her mevsim Kılcal Varis tedavisi yapılabilir mi?

Güneşten sakınmak gerekilmesi sebebiyle, kılcal damar tedavisinin kışın yapılması gerekmektedir. 

SİZİ HEMEN ARAYALIM

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

BİLGİ ALIN +90 216 326 02 57
SİZE ULAŞALIM
X

iIy5Ne

SİZE ULAŞALIM
X

GhH0PM